• Beata Kozidrak
  Beata Kozidrak to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej sceny. Piosenkarka na swojej muzyce zarabia krocie, a oszczędności inwestuje w nieruchomościach rozrzuconych po całym świecie. Ostatnio kupiła dom w RPA.
 • Willa Kwaśniewskich na Mazurach (źródło: www.fakt.pl)
  Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy od kilku dni znów są w centrum zainteresowania za sprawą tajemniczej willi w Kazimierzu Dolnym. "Fakt" postanowił pokazać z powietrza, jak mieszka para prezydencka. Wysłał więc drona na Mazury, nad piękną i położoną wśród jezior posiadłość Kwaśniewskich.
 • Wiktor Janukowycz
  Wiktor Janukowycz był widziany w podmoskiewskiej willi wartej 52 miliony dolarów - taką informację przekazał Oleg Mitvol, przewodniczący Sojuszu Zielonych-Ludowej Partii. Jego zdaniem, choć dom kupiła "grupa ukraińskich obywateli", to właśnie odsunięty od władzy prezydent Ukrainy może być jego właścicielem.
 • Płot z akwarium
  Takie rzeczy tylko w Turcji. Metalowy płot, który miał bronić wstępu do posiadłości, biznesmen zastąpił… akwarium. Zbiornik ma 50 metrów i jest połączony z Morzem Egejskim.
 • Joanna Liszowska i jej mąż Ola Serneke mają już jeden dom w Szwecji i drugi w Polsce. Teraz jednak, jak informuje "Fakt", para rozgląda się za prawdziwą rezydencją godną gwiazdy show biznesu i majętnego biznesmena. Zdaniem tabloidu, małżonkowie upatrzyli sobie wartą ponad 4 miliony posiadłość pod Warszawą .