• Ujemne temperatury
  To jeszcze nie koniec zimy, wynika z najnowszej prognozy pogody.
 • Prognoza pogody
  W miejsce zimna stopniowo zacznie napływać ciepło z zachodu kontynentu. Ta przyjemniejsza dla nas cyrkulacja powietrza będzie możliwa dzięki położeniu niżów na północy Europy i wyżu nad Atlantykiem.
 • Słoneczna pogoda
  Meteorolodzy mają dobre wieści dla tych, którzy nie lubią zimy. Wiosenna pogoda szybko się nie skończy. Nie ma też mowy o silnym wietrze, czy śniegu.
 • The North Face
  Jeśli aura za oknem nie zachęca do wychodzenia na zewnątrz, a mimo to musimy iść do pracy, na zakupy czy spotkanie ze znajomymi, warto wybrać odzież oraz akcesoria, które zabezpieczą nas i nasze rzeczy przed zmoknięciem. W wiosennej kolekcji The North Face znalazły się stylowe, miejskie produkty, które wykonane zostały z wodoodpornych materiałów stosowanych również w zaawansowanej odzieży górskiej. Dzięki temu doskonale zabezpieczą przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
 • Deszcz i deszcz ze śniegiem. Temperatura nieprzekraczająca trzech stopni na plusie. Do tego wiatr. Taka pogoda była w Warszawie... w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak będzie w Wielkanoc? Śnieg i deszcz ze śniegiem, temperatura do trzech stopni na plusie...