• Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek, Ewa Drzyzga
    Stacja TVN zaprezentowała dziś tajniki swojej wiosennej ramówki. Na specjalnej konferencji zjawiły się największe gwiazdy seriali i programów, jakie zagoszczą w nadchodzącym sezonie na jej antenie. Podczas prezentacji nie obyło się bez kilku incydentów.
  • Trudne czasy nastały dla polskich stacji telewizyjnych. Niestety, ich problemy finansowe odbiją się również na widzach, którzy na swoje ulubione seriale i programy będą musieli poczekać znacznie dłużej niż to zapowiadano. Tak stanie się między innymi z najnowszym, 4. sezonem "Przepisu na życie". Kolejne odcinki produkcji pojawią się na antenie nie jesienią, a wiosną 2013 roku.
  • Kasia Burzyńska
    Wiosną 4fun.tv odda jeszcze więcej władzy w ręce widzów i internautów. Poza dawką dobrej muzyki, na antenie stacji pojawią się sprawdzone formaty w zupełnie nowej odsłonie, premierowe programy i listy przebojów oraz nowa prezenterka, Katarzyna Burzyńska. Wiosenna ramówka stacji ruszy w marcu.
  • "Ranczo"
    Wielbiciele serialu "Ranczo" w najbliższym czasie nie powinni spodziewać się nowych odcinków swojej ukochanej produkcji. Jak podaje bowiem portal wirtualnemedia.pl, w wiosennej ramówce TVP nie pojawi się kolejny sezon jednego z najbardziej popularnych seriali w Polsce. W miejsce "Rancza" Jedynka wyemituje nową produkcję "Siła wyższa".
  • W wiosennych ramówkach stacji telewizyjnych pojawi się wiele nowości. Premierowe produkcje, nowi bohaterowie w znanych i lubianych serialach oraz zaskakujące rozwinięcia niektórych wątków to tylko część niespodzianek. Oto, co nowego czeka widzów seriali już wiosną.