• Donald Tusk w pociągu do Wrocławia
  Donald Tusk pojawił się w piątek we Wrocławiu. Obejrzał miasto, spotkał się z wolontariuszami. Wieczorem zaś przetestował stadion. Z sukcesem - jego drużyna wygrała, choć informacje co do wyniku są niejednoznaczne.
 • Donald Tusk na dworcu w Poznaniu
  Po przelocie helikopterem nad autostradą A2, nadszedł czas na wizytację kolei. Premier Donald Tusk i minister Sławomir Nowak wybrali się w podróż z Poznania do Wrocławia. Pociągiem.
 • Prezydent Wrocławia zapowiada koncert Prince'a
  29 czerwca na wrocławskim Stadionie Miejskim wystąpi Prince. Prezydent miasta Rafał Dutkiewicz potwierdził tę informację podczas konferencji prasowej, która odbyła się dziś, 13 marca, o godzinie 12.00.
 • Od kwietnia we Wrocławiu ruszy system elektronicznej karty turystycznej OpenWroclaw
  Podróżowanie komunikacją miejską, darmowy wstęp m.in. do muzeów oraz rabaty w restauracjach, Aquaparku i miejskim ZOO. Od kwietnia we Wrocławiu ruszy system elektronicznej karty turystycznej OpenWroclaw.
 • Przygotowania do wyścigów Monster Jam we Wrocławiu
  We Wrocławiu trwają przygotowania do wyścigów Monster Jam, które uświetnią inaugurację stadionu, budowanego na EURO 2012. Monster Jam to rywalizacja potężnych półciężarówek Monster Truck, których napędzane metanolem silniki osiągają moc blisko półtora tysiąca koni mechanicznych. W imprezie weźmie udział 10 czołowych zespołów z USA. Rywalizacja rozegra się w dwóch konkurencjach: pierwsza to wyścig równoległy w parach na dystansie dwóch okrążeń a druga to freestyle, czyli półtorej minuty niesamowitych skoków i miażdżenia wraków.