• Bank
  Po trzygodniowym zamknięciu Grecja od jutra otwiera banki. Tamtejszy rząd zdecydował, że zwiększone zostaną też obowiązujące do tej pory limity wypłat, ale nadal będzie obowiązywać kontrola kapitału.
 • Darmowa wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju czy tylko z urządzeń wybranej sieci? Co oferuje Ci Twój bank? Sprawdź, od czego to zależy i czy możemy liczyć w tej kwestii na zmiany. Czy korzystanie z bankomatów podrożeje?
 • Bankomat - zdjęcie ilustracyjne
  Amerykańskie sankcje gospodarcze już działają. Od dziś klienci banku Rossija zostali odcięci od systemu płatności kartami Visa i MasterCard. Waszyngton wprowadził również sankcje wizowe wobec najbliższych współpracowników prezydenta Władimira Putina.
 • Bankomat
  Przed wakacjami warto sprawdzić z których bankomatów możemy korzystać za darmo. W miejscowościach wypoczynkowych możliwości wypłacania pieniędzy jest często o wiele mniej niż w dużych miastach. 
 • Bankomat - zdjęcie ilustracyjne
  Największa niezależna sieć bankomatów w Polsce wprowadza nową usługę – wypłatę gotówki w banknotach euro. Wypłata euro będzie dostępna dla wszystkich klientów posiadających kartę wydaną przez bank działający w Polsce i nie będzie wiązać się z żadną dodatkową prowizją.
 • Bankomat PKO BP w Gdańsku-Wrzeszczu
  To była prawdziwa gratka dla mieszkańców Gdańska. Jeden z bankomatów przy ul. Grunwaldzkiej we Wrzeszczu wypłacał klientom podwójne sumy. Bank PKO BP nie chce podać informacji o stratach, jakie poniósł. "Bank analizuje możliwości prawnego dochodzenia zwrotu nienależnie wypłacanych sum" - informuje PKO BP.
 • Kolejka do bankomatu - zdjęcie ilustracyjne
  Bank BPH już w grudniu tego roku zacznie testować bankomaty, z których pieniądze będzie można wypłacać przykładając palec do czytnika - informuje "Puls Biznesu". Jak nieoficjalnie dowiedziała się gazeta, bank przygotowuje testy nowej, biometrycznej technologii - sposobu autoryzacji wypłat z bankomatów.
 • Rewolucja w wypłacaniu pieniędzy z bankomatu zbliża się wielkimi krokami. Właściciel największej w Polsce sieci bankomatów szykuje prostszą wersję znanego już sposobu pobierania gotówki bez karty. Ale to dopiero początek - wkrótce karty bankomatowe zostaną zastąpione przez telefony komórkowe.