• Katarzyna Grochola
  Katarzyna Grochola w swoich powieściach opisuje historie kobiet, którym udaje się znaleźć miłość życia. Niestety w życiu prywatnym pisarki na razie nie pojawił się ten jedyny.
 • Ewa Wachowicz
  Ewa Wachowicz ma na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo, które zakończyło się 9 lat temu. Od tego czasu, żadnemu mężczyźnie nie udało się skraść serca pięknej Miss na dłużej. Jednak ostatnio to się zmieniło.
 • Zakochani
  Odnaleźć miłość na całe życie nie jest łatwo. Często angażujemy się w związki bez szans, przegapiamy miłość myśląc o byłych, a po 30. robimy się coraz mniej ufni. Są jednak szczęśliwcy, którzy tracą rozum dla drugiej osoby cztery, a nawet więcej razy w życiu.
 • Piękno kobiety
  Wygląd zewnętrzny ma dziś bardzo duże znaczenie: promuje się operacje plastyczne, drogie kosmetyki i zabiegi zapewniające wieczną młodość. Nic więc dziwnego, że rodzą się obsesję na punkcie wyglądu, a mnóstwo kobiet jest w stanie przejść najcięższe katusze tylko po to, aby pięknie wyglądać. Jak odnajdują się w tym wszystkim mężczyźni?
 • Statystyczny Brytyjczyk zakochuje się trzy razy w życiu
  Większość mężczyzn w W. Brytanii już po pierwszej randce wie, czy kobieta, którą poznali jest tą, której szukali. W odróżnieniu od nich kobieta, by dojść do tego samego wniosku, potrzebuje sześciu randek.