• Agnieszka Kaczorowska, Rafał Samborski
  W życiu Agnieszki Kaczorowskiej pojawił się niedawno nowy mężczyzna. Mimo tego, że ukochany jest od niej starszy o blisko 20 lat, celebrytka zapewnia, że jest w nim zakochana po uszy.
 • Para
  Buduje bliską więź, wyzwala hormony szczęścia i podsyca miłosny ogień – to wszystko czyni dotyk. Jak wynika z badania marki Durex, stanowi bardzo ważną część każdego związku między dwojgiem ludzi – tak przyznaje aż 93%1 badanych. Jednocześnie, co drugi Polak pragnie, aby jego partner poświęcał więcej czasu na codzienną bliskość. Co więc można zrobić, aby czuły dotyk na stałe zagościł w relacji kochanków? Radzi marka Durex i ekspert od intymnej sztuki masażu ciała.
 • Miłość
  Miłość to temat, który inspiruje i pobudza do myślenia artystów i filozofów. To również obiekt badań naukowców. Wspólnie z eDarling wyszukaliśmy dla was kilka najbardziej zaskakujących naukowych faktów o miłości.
 • Zakochani
  Odnaleźć miłość na całe życie nie jest łatwo. Często angażujemy się w związki bez szans, przegapiamy miłość myśląc o byłych, a po 30. robimy się coraz mniej ufni. Są jednak szczęśliwcy, którzy tracą rozum dla drugiej osoby cztery, a nawet więcej razy w życiu.
 • Przeciwieństwa się przyciągają? Oto, co mówią badania!
  Przeciwieństwa się przyciągają? Badania psychologów zdają się temu przeczyć. Ludzie podświadomie poszukują partnerów, którzy są do nich w jakiś sposób podobni.