• Młoda mama robi zakupy online
  Matki z pokolenia Y to coraz potężniejsza grupa konsumentek. Zdecydowana większość z nich zmienia nawyki zakupowe po urodzeniu dziecka. Przywiązują mniejszą wagę do ceny, a większą do bezpieczeństwa produktu i wygody zakupów. W poszukiwaniu porad chętnie zaglądają do internetu i na media społecznościowe. Marka, która chce szerzej zaistnieć w tej grupie, powinna zbudować wokół swojego profilu społeczność matek-millenialsów.
 • Kobieta na zakupach z córką
  Dzieci mają coraz większy wpływ na decyzje zakupowe rodziców. Najmłodsi współdecydują już nie tylko o swoich podstawowych potrzebach, lecz także o istotnych sprawach rodzinnych dotyczących na przykład zakupu mebli czy wakacji. Jak wynika z raportu „Kids’ Power”, przeprowadzonego przez agencję badawczą IQS, wzrasta również rola dzieci jako konsumentów. Prawie połowa dysponuje własnymi pieniędzmi z kieszonkowego albo zarobionymi dzięki pracom dorywczym.
 • Prezenty na Dzień Ojca
  Dzień Ojca już 23 czerwca, a w związku z tym świętem nachodzą nas pytania, czym obdarować tatę, by sprawić mu przyjemność. Oto 5 inspiracji, które pomogą wam wybrać idealny prezent. Zobacz galerię!
 • Kobieta na zakupach z córką
  Tylko co czwarty polski rodzic daje swojemu dziecku kieszonkowe. Zdaniem specjalistów taką praktykę powinni stosować wszyscy rodzice, bowiem regularne wręczanie nawet niewielkich kwot uczy dzieci oszczędzania i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Z badań wynika, że zdecydowana większość rodziców stosujących praktykę kieszonkowego zauważyła, że ich dzieci bardziej racjonalnie podchodzą do pieniędzy i umieją kontrolować wydatki.
 • Dziecko
  Współczesne zabawki bardzo często są tworzone z myślą o kolekcjonowaniu, a nie twórczej zabawie. Tymczasem to właśnie poprzez kreatywnie zaprojektowane przedmioty dziecko najbardziej rozwija się i poznaje świat. Wraca więc moda na zabawki materiałowe i drewniane, które są coraz bardziej atrakcyjne wizualnie, a do tego wykonane z ekologicznych materiałów.
 • prezenty
  Dzień Ojca zbliża się naprawdę wielkimi krokami i jeśli nadal nie wiesz, jaki prezent sprawić swojemu tacie - podpowiadamy! Przede wszystkim postaw na praktyczność i wybierz taki upominek, który przyda mu się w trakcie codziennych obowiązków.
 • Rower Grow
  Iberyjski rynek podbija nowatorski rower Grow, który można zaadaptować do rozmiarów każdego dziecka. Wynalazek firmy Orbea, służący zarówno dwulatkom, jak i dwunastolatkom, pozwala zaoszczędzić nawet kilkaset euro.
 • Hubert Urbański z córką
  Małe dzieci nie lubią chodzić po sklepach  - o tym wiedzą wszyscy rodzice i unikają takich sytuacji jak ognia. Jednak Hubert Urbański zaryzykował. Czy mu się udało okiełznać swoją śliczną pociechę? Zobaczcie!
 • Ubranka dla małego alergika: jak je wybrać, w czym prać?
  Niejedna mama stykała się u malucha z takimi problemami, jak potówki, oznaki alergii, atopowe zapalenie skóry… Ubranka to „druga skóra”, więc im także należy się odpowiednia porcja uwagi. Właściwie dobrane i czyszczone pozwolą uniknąć alergii, zabezpieczą organizm przed chłodem i przegrzaniem oraz pozwolą maluchowi na aktywne i niczym nieskrępowane poznawanie świata. Jak wybrać te właściwe?
 • Jak kupować online bez wpadek?
  Wybiera się na nie 74 proc. internautów. Okazje i przeceny trwają tutaj 24h na dobę, a oszczędności czasu nie sposób przecenić. Handel w sieci niesie jednak wiele zagrożeń i pułapek, które często niepotrzebnie bagatelizujemy. O czym warto pamiętać?