• Zakupy
  Nie tylko jabłka i masło były w tym roku spektakularnie drogie. Dużo więcej niż rok temu Kowalski musi zapłacić też za mięso wieprzowe i np. lodówki, wynika z danych GUS, które przeanalizował dziennik.pl.
 • Pieniądze
  Środki z programu 500+ przeznaczane są głównie na zakup żywności, ubiorów oraz edukację dzieci - wynika z badania zrealizowanego przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych i Instytut Rozwoju Gospodarki SGH. W dłużnym horyzoncie czasowym beneficjenci programu zwiększą wydatki na edukację dzieci.
 • Kayah
  Podczas, gdy celebrytki pokroju Sary Boruc i Natalii Siwiec przechwalają się fortunami, jakie wydają na ubrania, prawdziwa gwiazda, jaką jest Kayah twierdzi, że czuje się źle, gdy ma zapłacić za jeden ciuch kilka tysięcy złotych.
 • Kobieta na zakupach
  Te dane zaskoczyły ekspertów - na rynek trafiło prawie połowę mniej ubrań niż rok temu. To wina kryzysu - Polaków nie stać już nie tylko na wczasy, czy wypad do kina, zaczyna brakować pieniędzy na ubrania.
 • Świat walczy z nadwagą i otyłością
  Światowa Organizacja Zdrowia kilka lat temu zakwalifikowała otyłość do chorób cywilizacyjnych. W ciągu ostatnich 30 lat liczba osób otyłych podwoiła się: ponad 1, 5 miliarda osób na całym świecie ma nadwagę. 24 października to Światowy Dzień Walki z Otyłością.
 • Kobiece szafy pękają w szwach, co nie zmienia faktu, że wciąż "nie mamy się w co ubrać"
  Ubrania i dodatki to niezwykle istotna rzecz w życiu większości kobiet. Uwielbiamy nie tylko nosić, ale i kupować co raz to nowsze ciuchy, buty i torebki, które nieustannie zapełniają naszą garderobę. Oto kilka porad stylistki dla tych pań, których szafy pękają w szwach a one wciąż mają problem pod tytułem "nie mam się w co ubrać".
 • Letnie wyprzedaże to doskonała okazja do tego, by zaopatrzyć się w ubrania, które posłużą nam także w nadchodzącym sezonie
  Lato w pełni a sezon wyprzedaży trwa na całego. W szale rabatów i obniżek warto pohamować się przed kupowaniem kolejnych letnich sukienek i sandałów i poszukać czegoś, co przyda nam się w nadchodzącym jesienno-zimowym sezonie. Wbrew pozorom, wśród przecenionych letnich kolekcji możemy znaleźć hity na nadchodzący sezon.
 • Najnowsze badania wykazały, że nie wszystkie kobiety są miłośniczkami zakupów.
  Choć w powszechnej opinii funkcjonuje przekonanie, że wszystkie kobiety kochają zakupy a nic tak nie poprawia im humoru, jak rundka po ulubionych sklepach, najnowsze badania wykazały, że to nie do końca nieprawda. Nawet 50% pań nienawidzi całego procesu chodzenia po sklepach, wybierania i przymierzania kolejnych ubrań. Skąd ten spadek zainteresowania tym, co dotychczas uznawane było za jedną z babskich pasji?
 • Nie daj się oszukać na wyprzedaży
  Skończyły się Święta, ruszyły wyprzedaże. Popędź do sklepu, a masz szansę okazyjnie nabyć ubrania z całorocznych kolekcji. Obniżki sięgają nawet 70 procent! Ale uważaj. Zamiast zyskać, możesz stracić. Jak nie dać się oszukać?