• Odejście Beaty Kozidrak z programu "Bitwa na głosy" dla wszystkich było ogromnym zaskoczeniem, bowiem artystka była typowana na faworytkę do zwycięstwa. Okazuje się, że ona sama również nie może uwierzyć w to, co się stało i podejrzewa, że zaszła pomyłka w liczeniu głosów.
 • To był prawdziwy szok dla wszystkich widzów programu "Bitwa na głosy". Beata Kozidrak, uważana za największą gwiazdę tej edycji, jako druga opuściła show.
 • "Bitwa na głosy"
  W ten weekend startuje nowa edycja muzycznego show TVP2 "Bitwa na głosy". Nowi trenerzy drużyn, odświeżone jury i nowy duet prowadzących, to nie jedyne zamiany w programie. Zanim zespoły przystąpią do wokalnego starcia, przyjrzyjmy się wszystkim gwiazdom, które będą tworzyły 3. edycję show.
 • Piotr Rubik jako jedna z gwiazd najnowszej edycji show "Bitwa na głosy" zaczyna przygotowania do wokalnego pojedynku. Kompozytor już za kilka dni przeprowadzi casting, który pozwoli mu wyłowić 16 utalentowanych uczestników, którzy wraz z nim będą występowali w odcinkach na żywo.
 • Dotychczas stacja TVP zdradziła nazwiska 7 artystów, którzy poprowadzą wokalne drużyny w nowej edycji "Bitwy na głosy". Ostatnia gwiazda była trzymana w tajemnicy, jednak jak twierdz "Super Express", grono trenerów w trzeciej odsłonie show zamknie Piotr Rubik.
 • Plotki o udziale Andrzeja Piasecznego w muzycznym talent show okazały się prawdziwe. Telewizja Polska potwierdziła właśnie, że Piasek wystąpi w 3. edycji programu "Bitwa na głosy". Utalentowanych wokalistów do swojej drużyny, artysta będzie szukał w rodzinnych Kielcach.
 • Raper Liber jest jednym z artystów, którzy w 3. edycji "Bitwy na głosy" będą przewodniczyć wybranym przez siebie wokalnym drużynom. Czy Liberowi uda się powtórzyć sukces Meza, który w poprzedniej edycji show zajął trzecie miejsce?
 • 25 lipca w Warszawie odbędą się przesłuchania do drużyny lidera "Wilków" w programie "Bitwa na głosy"! Robert Gawliński musi znaleźć 16 utalentowanych osób, które wraz z nim będą występowały przed publicznością, podczas odcinków w 3. edycji show .
 • Za nami dziewięć tygodni wokalnych, tanecznych i aktorskich zmagań na scenie! Setki godzin prób, nieprzespanych nocy, przejechanych kilometrów, łzy radości i smutku. Nadchodzi wielki finał! Kogo najbardziej pokochali widzowie? Zespół prowadzony przez Ryszarda Rynkowskiego czy grupę Kamila Bednarka? Wieczorem poznamy wielkiego zwycięzcę.
 • "Bitwa na głosy"
  W sobotni wieczór doszło do prawdziwie męskiego starcia w show "Bitwa na głosy". Cztery drużyny dowodzone przez Janusza Panasewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka i Meza wykonały po dwa utwory. Widzowie zdecydowali, że najsłabiej wypadł zespół lidera Lady Pank. Janusz Panasewicz musiał pożegnać się z muzycznym show.