• "Bitwa na głosy"
  W ten weekend startuje nowa edycja muzycznego show TVP2 "Bitwa na głosy". Nowi trenerzy drużyn, odświeżone jury i nowy duet prowadzących, to nie jedyne zamiany w programie. Zanim zespoły przystąpią do wokalnego starcia, przyjrzyjmy się wszystkim gwiazdom, które będą tworzyły 3. edycję show.
 • Piotr Rubik jako jedna z gwiazd najnowszej edycji show "Bitwa na głosy" zaczyna przygotowania do wokalnego pojedynku. Kompozytor już za kilka dni przeprowadzi casting, który pozwoli mu wyłowić 16 utalentowanych uczestników, którzy wraz z nim będą występowali w odcinkach na żywo.
 • Dotychczas stacja TVP zdradziła nazwiska 7 artystów, którzy poprowadzą wokalne drużyny w nowej edycji "Bitwy na głosy". Ostatnia gwiazda była trzymana w tajemnicy, jednak jak twierdz "Super Express", grono trenerów w trzeciej odsłonie show zamknie Piotr Rubik.
 • Plotki o udziale Andrzeja Piasecznego w muzycznym talent show okazały się prawdziwe. Telewizja Polska potwierdziła właśnie, że Piasek wystąpi w 3. edycji programu "Bitwa na głosy". Utalentowanych wokalistów do swojej drużyny, artysta będzie szukał w rodzinnych Kielcach.
 • Beata Kozidrak, jedna z największych gwiazd polskiej estrady wystąpi w "Bitwie na głosy 3". Artystka poprowadzi swój muzyczny zespól, składający się z wybranych przez nią uczestników. Utalentowanych wokalistów liderka Bajmu poszuka w rodzinnym Lublinie.
 • Bitwa na głosy 3 - Tomson i Baron
  Pierwszy casting do trzeciej edycji „Bitwy na głosy“ za nami. Tomson i Baron z grupy Afromental już skompletowali swoja drużynę. Szesnaście utalentowanych osób, które pojawiły się wśród 250 chętnych w olsztyńskim Amfitatrze, będzie walczyć razem z artystami już od września.
 • Za nami dziewięć tygodni wokalnych, tanecznych i aktorskich zmagań na scenie! Setki godzin prób, nieprzespanych nocy, przejechanych kilometrów, łzy radości i smutku. Nadchodzi wielki finał! Kogo najbardziej pokochali widzowie? Zespół prowadzony przez Ryszarda Rynkowskiego czy grupę Kamila Bednarka? Wieczorem poznamy wielkiego zwycięzcę.
 • "Bitwa na głosy"
  W sobotni wieczór doszło do prawdziwie męskiego starcia w show "Bitwa na głosy". Cztery drużyny dowodzone przez Janusza Panasewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka i Meza wykonały po dwa utwory. Widzowie zdecydowali, że najsłabiej wypadł zespół lidera Lady Pank. Janusz Panasewicz musiał pożegnać się z muzycznym show.
 • "Bitwa na głosy"
  Prawdziwa walka rozpoczyna się w tę sobotę! Wielkie emocje czekają zarówno widzów jak i uczestników show! Drużyny Edyty Górniak i Kamila Bednarka są bezpieczne w pierwszym bezkompromisowym starciu wszystkich grup. 128 uczestników, 12 Gwiazd, 2 prowadzących, stanie jednocześnie na jednej scenie. Kto jako pierwszy będzie musiał pożegnać się z programem?
 • "Bitwa na głosy"
  W programie "Bitwa na głosy" w minioną sobotę doszło do kolejnego wokalnego starcia, tym razem pomiędzy zespołami Kamila Bednarka, Ryszarda Rynkowskiego, Moniki Kuszyńskiej i Natalii Kukulskiej. Zwycięzcą okazał Kamil Bednarek, którego występ porwał publiczność w rytmie reggae.