• Doda, Edyta Górniak
    Pomiędzy Dodą i Edytą Górniak od zawsze panowała dość napięta atmosfera. Mimo upływu lat sytuacja nie uległa poprawie, a diva nie chce mieć nic wspólnego z młodszą koleżanką po fachu.
  • Za nami dziewięć tygodni wokalnych, tanecznych i aktorskich zmagań na scenie! Setki godzin prób, nieprzespanych nocy, przejechanych kilometrów, łzy radości i smutku. Nadchodzi wielki finał! Kogo najbardziej pokochali widzowie? Zespół prowadzony przez Ryszarda Rynkowskiego czy grupę Kamila Bednarka? Wieczorem poznamy wielkiego zwycięzcę.
  • "Bitwa na głosy"
    Prawdziwa walka rozpoczyna się w tę sobotę! Wielkie emocje czekają zarówno widzów jak i uczestników show! Drużyny Edyty Górniak i Kamila Bednarka są bezpieczne w pierwszym bezkompromisowym starciu wszystkich grup. 128 uczestników, 12 Gwiazd, 2 prowadzących, stanie jednocześnie na jednej scenie. Kto jako pierwszy będzie musiał pożegnać się z programem?
  • Pierwsze starcie wokalnych drużyn w 2. edycji show "Bitwa na głosy" już za nami. W premierowym odcinku zwycięstwo przypadło 16-osobowej drużynie Edyty Górniak, która pokonała zespoły prowadzone przez Janusza Panasewicza, siostry Przybysz oraz Meza. Występy pozostałych 4 gwiazd zobaczymy w kolejnym odcinku programu.
  • "Bitwa na głosy"
    "Bitwę na głosy" czas zacząć. Druga edycja muzycznego show już 3 marca zadebiutuje na antenie TVP2. Poznajmy zatem osiem wokalnych drużyn, które pod przewodnictwem gwiazd polskiej sceny powalczą o zwycięstwo w programie.