• Samochód WOŚP
    Artyści wcale nie grają za darmo w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - twierdzi lider legendarnej "Brygady Kryzys", Tomek Lipiński i apeluje do Jurka Owsiaka o odkłamanie kwestii honorariów. Jego zdaniem artyści zarabiają na współpracy z WOŚP, ale im wstyd więc milczą . A o wszystkim wie szef fundacji. Krzysztof Dobies, rzecznik WOŚP tłumaczy zasady wynagradzania gwiazd finału.
  • Besides, Maciej Rock, Paulina Sykut w "Must be the music"
    W niedzielę zakończyła się 8. edycja "Must be the music". Zwycięzcą okazał się zespół Besides, który zgarnął 100 tys. złotych oraz kontrakt płytowy.
  • Pierwsze emocje odcinków na żywo już za nami. W finale IV edycji "Tylko muzyka. Must be the music" są już Przemysław Radziszewski i Maciej Krystkowiak, kto do nich dołączy? W niedzielny wieczór kolejnych ośmiu wykonawców będzie miało na to szanse. Decyzja w rękach widzów .
  • W ostatnim odcinku "X Factor" z programem pożegnała się Ewelina Lisowska. Tym samym w wielkim finale, który zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę wystąpią Marcin Spenner, Dawid Podsiadło i zespół The Chance.
  • Za nami dziewięć tygodni wokalnych, tanecznych i aktorskich zmagań na scenie! Setki godzin prób, nieprzespanych nocy, przejechanych kilometrów, łzy radości i smutku. Nadchodzi wielki finał! Kogo najbardziej pokochali widzowie? Zespół prowadzony przez Ryszarda Rynkowskiego czy grupę Kamila Bednarka? Wieczorem poznamy wielkiego zwycięzcę.