• "Bitwa na głosy"
    W sobotni wieczór doszło do prawdziwie męskiego starcia w show "Bitwa na głosy". Cztery drużyny dowodzone przez Janusza Panasewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka i Meza wykonały po dwa utwory. Widzowie zdecydowali, że najsłabiej wypadł zespół lidera Lady Pank. Janusz Panasewicz musiał pożegnać się z muzycznym show.
  • "Bitwa na głosy"
    "Bitwę na głosy" czas zacząć. Druga edycja muzycznego show już 3 marca zadebiutuje na antenie TVP2. Poznajmy zatem osiem wokalnych drużyn, które pod przewodnictwem gwiazd polskiej sceny powalczą o zwycięstwo w programie.
  • "Bitwa na głosy 2" już w najbliższy weekend zagości na antenie TVP2. W dwóch pierwszych odcinkach muzycznego show wystąpią po cztery zespoły pod wodzą gwiazd. Artystą, który wraz ze swoją drużyną pójdzie na pierwszy ogień, będzie Mezo .
  • Mezo
    Kolejny casting II edycji programu "Bitwa na głosy" odbył się w dość nietypowej lokalizacji. Raper Mezo postanowił bowiem poszukać uzdolnionych wokalistów do swojej drużyny w szatni Lecha na Stadionie Miejskim w Poznaniu .