• Polish Hip-Hop Festival odbył się w dniach 2-4 sierpnia na plaży w Płocku
  Jesteśmy jednym z największych koncertowych rynków świata. W 2019 roku zagrają u nas znów najwięksi, a wysyp koncertów i festiwali może zadowolić nawet osoby o najbardziej wybrednym guście. Tu (aktualizowany) spis najważniejszych koncertów oraz festiwali. Czy przyjadą do nas Spice Girls? Gdzie zagrają Metallica, Lenny Kravitz, Twenty One Pilots, Slayer, Phil Collins albo d Stewart? Sprawdź daty i miejsca najważniejszych imprez.
 • Amfiteatr w Opolu
  O Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu bywa głośno głównie nie ze względu na prezentowany na nim repertuar, ale to, co dzieje się na próbach, scenie i poza nią.
 • Nordica
  Przedstawiciele środowisk narodowych, którzy na najbliższą niedzielę zaplanowali w Katowicach „Marsz i Piknik Powstańców Śląskich” nie będą mogli zorganizować "części artystycznej" tego wydarzenia. Nie zgodziły się na to władze miasta.
 • U2
  Bono wyjaśnił, dlaczego chodzi w okularach przeciwsłonecznych. Wielu przypuszczało, że wokalista U2 wciąż nosi ciemne okulary dla szpanu i wizerunku. Nie jest to jednak kwestia związana z modą, lecz zdrowiem.
 • Adam "Nergal" Darski
  Przed sądem w Jekaterynburgu zakończyła się rozprawa przeciwko polskiemu zespołowi Behemoth. Grupa, wraz z liderem Adamem "Nergalem" Darskim, została zatrzymana przez Federalną Służbę Migracyjną. Funkcjonariusze twierdzą, że Polacy nie mają odpowiednich wiz, aby występować na koncercie. Sąd przyznał im rację i nakazał deportować Polaków.
 • "Bitwa na głosy"
  W programie "Bitwa na głosy" w minioną sobotę doszło do kolejnego wokalnego starcia, tym razem pomiędzy zespołami Kamila Bednarka, Ryszarda Rynkowskiego, Moniki Kuszyńskiej i Natalii Kukulskiej. Zwycięzcą okazał Kamil Bednarek, którego występ porwał publiczność w rytmie reggae.