• Besides, Maciej Rock, Paulina Sykut w "Must be the music"
  W niedzielę zakończyła się 8. edycja "Must be the music". Zwycięzcą okazał się zespół Besides, który zgarnął 100 tys. złotych oraz kontrakt płytowy.
 • Odejście Beaty Kozidrak z programu "Bitwa na głosy" dla wszystkich było ogromnym zaskoczeniem, bowiem artystka była typowana na faworytkę do zwycięstwa. Okazuje się, że ona sama również nie może uwierzyć w to, co się stało i podejrzewa, że zaszła pomyłka w liczeniu głosów.
 • To był prawdziwy szok dla wszystkich widzów programu "Bitwa na głosy". Beata Kozidrak, uważana za największą gwiazdę tej edycji, jako druga opuściła show.
 • Partia typu wodzowskiego, która nie toleruje żadnych odchyleń od linii kierownictwa - tak o Prawie i Sprawiedliwości mówią posłowie PO. I postulują, by dokumentami określającymi działalność i program PiS zajął się sejmowy zespół ds. obrony demokratycznego państwa. Zespół, trzeba dodać, stworzony przez PiS.
 • Beata Kozidrak, jedna z największych gwiazd polskiej estrady wystąpi w "Bitwie na głosy 3". Artystka poprowadzi swój muzyczny zespól, składający się z wybranych przez nią uczestników. Utalentowanych wokalistów liderka Bajmu poszuka w rodzinnym Lublinie.
 • "Bitwa na głosy"
  W sobotni wieczór doszło do prawdziwie męskiego starcia w show "Bitwa na głosy". Cztery drużyny dowodzone przez Janusza Panasewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka i Meza wykonały po dwa utwory. Widzowie zdecydowali, że najsłabiej wypadł zespół lidera Lady Pank. Janusz Panasewicz musiał pożegnać się z muzycznym show.
 • "Bitwa na głosy"
  Prawdziwa walka rozpoczyna się w tę sobotę! Wielkie emocje czekają zarówno widzów jak i uczestników show! Drużyny Edyty Górniak i Kamila Bednarka są bezpieczne w pierwszym bezkompromisowym starciu wszystkich grup. 128 uczestników, 12 Gwiazd, 2 prowadzących, stanie jednocześnie na jednej scenie. Kto jako pierwszy będzie musiał pożegnać się z programem?
 • "Bitwa na głosy"
  W programie "Bitwa na głosy" w minioną sobotę doszło do kolejnego wokalnego starcia, tym razem pomiędzy zespołami Kamila Bednarka, Ryszarda Rynkowskiego, Moniki Kuszyńskiej i Natalii Kukulskiej. Zwycięzcą okazał Kamil Bednarek, którego występ porwał publiczność w rytmie reggae.
 • Pierwsze starcie wokalnych drużyn w 2. edycji show "Bitwa na głosy" już za nami. W premierowym odcinku zwycięstwo przypadło 16-osobowej drużynie Edyty Górniak, która pokonała zespoły prowadzone przez Janusza Panasewicza, siostry Przybysz oraz Meza. Występy pozostałych 4 gwiazd zobaczymy w kolejnym odcinku programu.
 • Natalia Kukulska
  Natalia Kukulska dołączyła do grona trenerów, którzy w drugiej edycji "Bitwy na głosy" będą przewodzić wybranym przez siebie wokalnym drużynom. Już 5 lutego piosenkarka będzie przeprowadzała casting do swojego zespołu. W rozmowie z PAP Life opowiedziała o udziale w programie i oczekiwaniach jakie ma wobec swoich uczestników .