• Besides, Maciej Rock, Paulina Sykut w "Must be the music"
  W niedzielę zakończyła się 8. edycja "Must be the music". Zwycięzcą okazał się zespół Besides, który zgarnął 100 tys. złotych oraz kontrakt płytowy.
 • To był prawdziwy szok dla wszystkich widzów programu "Bitwa na głosy". Beata Kozidrak, uważana za największą gwiazdę tej edycji, jako druga opuściła show.
 • Dotychczas stacja TVP zdradziła nazwiska 7 artystów, którzy poprowadzą wokalne drużyny w nowej edycji "Bitwy na głosy". Ostatnia gwiazda była trzymana w tajemnicy, jednak jak twierdz "Super Express", grono trenerów w trzeciej odsłonie show zamknie Piotr Rubik.
 • Plotki o udziale Andrzeja Piasecznego w muzycznym talent show okazały się prawdziwe. Telewizja Polska potwierdziła właśnie, że Piasek wystąpi w 3. edycji programu "Bitwa na głosy". Utalentowanych wokalistów do swojej drużyny, artysta będzie szukał w rodzinnych Kielcach.
 • Beata Kozidrak, jedna z największych gwiazd polskiej estrady wystąpi w "Bitwie na głosy 3". Artystka poprowadzi swój muzyczny zespól, składający się z wybranych przez nią uczestników. Utalentowanych wokalistów liderka Bajmu poszuka w rodzinnym Lublinie.
 • "Bitwa na głosy"
  W sobotni wieczór doszło do prawdziwie męskiego starcia w show "Bitwa na głosy". Cztery drużyny dowodzone przez Janusza Panasewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka i Meza wykonały po dwa utwory. Widzowie zdecydowali, że najsłabiej wypadł zespół lidera Lady Pank. Janusz Panasewicz musiał pożegnać się z muzycznym show.
 • "Bitwa na głosy"
  Prawdziwa walka rozpoczyna się w tę sobotę! Wielkie emocje czekają zarówno widzów jak i uczestników show! Drużyny Edyty Górniak i Kamila Bednarka są bezpieczne w pierwszym bezkompromisowym starciu wszystkich grup. 128 uczestników, 12 Gwiazd, 2 prowadzących, stanie jednocześnie na jednej scenie. Kto jako pierwszy będzie musiał pożegnać się z programem?
 • "Bitwa na głosy"
  W programie "Bitwa na głosy" w minioną sobotę doszło do kolejnego wokalnego starcia, tym razem pomiędzy zespołami Kamila Bednarka, Ryszarda Rynkowskiego, Moniki Kuszyńskiej i Natalii Kukulskiej. Zwycięzcą okazał Kamil Bednarek, którego występ porwał publiczność w rytmie reggae.