• Antoni Macierewicz
  Ostatnio obserwujemy festiwal przecieków do mediów ze strony prokuratury - mówił Antoni Macierewicz podczas posiedzenia zespołu ds. katastrofy smoleńskiej, który zebrał się w związku ze skandalicznym lekceważeniem praw rodzin ofiar.
 • Niszczenie demokracji i praw obywatelskich, powrót do metod Jaruzelskiego - poseł Antoni Macierewicz nie przebiera w słowach, komentując konsultacje marszałek Sejmu Ewy Kopacz z prawnikami w sprawie zakresu działań zespołów parlamentarnych. Takich właśnie jak zespół Macierewicza.
 • Złamana brzoza nieopodal lotniska w Smoleńsku
  Samolot Tu-154M nie mógł utracić skrzydła po zderzeniu z brzozą - twierdzą eksperci pracujący przy parlamentarnym zespole badającym przyczyny katastrofy smoleńskiej. W czwartek przedstawili wyliczenia i analizy dotyczące kluczowego momentu katastrofy z 10 kwietnia 2010 r.
 • Antoni Macierewicz
  Nie dość, że polscy prokuratorzy wciąż nie dysponują protokołami z sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej, to jeszcze niektóre z badań są prawdziwe, zgodne z tym, co przekazywano opinii publicznej - oświadczył na wtorkowej konferencji szef sejmowego zespołu zajmującego się wyjaśnianiem okoliczności tragedii w Smoleńsku, Antoni Macierewicz.
 • Macierewicz: "10 kwietnia Komorowski przejął obowiązki prezydenta za sprawą Miedwiediewa"
  Tak skomentował Antoni Macierewicz, szef specjalnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej, zeznania prezydenckiego ministra Andrzeja Dudy. Polityk opowiedział członkom zespołu przebieg wydarzeń w dniu 10 kwietnia. Macierewicz uznał jego zeznania za "wstrząsające".