• Tai Woffinden
  Tai Woffinden wygrał żużlową Grand Prix w Teterowie, dziewiątą, przedostatnią eliminację mistrzostw świata. Bartosz Zmarzlik zajął trzecie miejsce i do prowadzącego Brytyjczyka traci 10 punktów. Drugi był Australijczyk Jason Doyle, a czwarty Amerykanin Greg Hancock.
 • Tomasz Gollob
  Tomasz Gollob zajął trzecie miejsce w Grand Prix Czech - trzeciej eliminacji indywidualnych mistrzostw świata w jeździe na żużlu. Zawody w Pradze wygrał Duńczyk Nicki Pedersen. Drugi z Polaków startujących w GP Jarosław Hampel nie awansował do półfinału.
 • Greg Hancock
  Piłkarska ekstraklasa może wyglądać przy polskiej żużlowej ekstralidze na ubogą krewną. Tylko nieliczni zawodnicy biegający po zielonych murawach w naszym kraju mogą liczyć na tak duże pieniądze jak największe gwiazdy speedwaya, zakontraktowane przez kluby.
 • Greg Hancock
  Mistrz świata Amerykanin Greg Hancock i wicemistrz Szwed Andreas Jonsson znaleźli się w składzie Reszty Świata na żużlowy mecz z Polską, który 16 października odbędzie się w Toruniu.
 • Greg Hancock
  Amerykanin Greg Hancock został mistrzem świata w jeździe na żużlu. Podczas przedostatniej eliminacji, turnieju o Grand Prix Chorwacji w Gorican, zapewnił sobie wystarczającą przewagę punktową, by cieszyć się z drugiego tytułu w karierze.
 • Greg Hancock
  Być może już w sobotę wieczorem w Goricanie amerykański żużlowiec Greg Hancock będzie świętował drugi w karierze tytuł mistrza świata. Wystarczy, że po GP Chorwacji będzie miał 25 pkt przewagi nad rywalami. Teraz nad drugim Jarosławem Hampelem ma 31.