• Ewa Wachowicz
  Ewa Wachowicz ma na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo, które zakończyło się 9 lat temu. Od tego czasu, żadnemu mężczyźnie nie udało się skraść serca pięknej Miss na dłużej. Jednak ostatnio to się zmieniło.
 • Urszula Dudziak
  Urszula Dudziak jest najlepszym dowodem tego, że na miłość nigdy nie jest za późno. 71- letnia artystka, właśnie zaręczyła się z mężczyzną, w którym jest szaleńczo zakochana.
 • Morze miłości
  Stan zakochania tłumaczony jest na wiele sposobów. Psychologowie szukają powodów dlaczego jesteśmy skłonni związać się z tą, a nie inną osobą, w doświadczeniach z dzieciństwa. Naukowcy nie pozostawiają złudzeń - stan euforii związany z zakochaniem jednoznacznie przypisują reakcjom chemicznym w organizmie, które oddziałują na mózg. Co czuje zakochana osoba? Co jej zdaniem sprawia, że to „To”? Odpowiedzi na to pytanie udzieliło 1400 osób szukających partnera w sieci przez portal randkowy Przeznaczeni.pl. Podpowiadamy również, jakich błędów nie popełniać na początku znajomości.
 • Para
  Buduje bliską więź, wyzwala hormony szczęścia i podsyca miłosny ogień – to wszystko czyni dotyk. Jak wynika z badania marki Durex, stanowi bardzo ważną część każdego związku między dwojgiem ludzi – tak przyznaje aż 93%1 badanych. Jednocześnie, co drugi Polak pragnie, aby jego partner poświęcał więcej czasu na codzienną bliskość. Co więc można zrobić, aby czuły dotyk na stałe zagościł w relacji kochanków? Radzi marka Durex i ekspert od intymnej sztuki masażu ciała.
 • Miłość
  Miłość to temat, który inspiruje i pobudza do myślenia artystów i filozofów. To również obiekt badań naukowców. Wspólnie z eDarling wyszukaliśmy dla was kilka najbardziej zaskakujących naukowych faktów o miłości.
 • Chłopcy z gitarą
  Wystarczy, że mężczyzna ma przy sobie gitarę, a trzykrotnie wzrasta jego atrakcyjność, donoszą naukowcy z University of South Brittany. Badania wskazały, że kobiety były o 31 proc. bardziej skłonne dać numer swojego telefonu, mężczyźnie, który uchodzi za muzyka.
 • Morze miłości...
  Ostatnie badania wykazały, że aż 60 procent ludzi na świecie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, a ponad 50 procent twierdzi, że coś takiego nawet przeżyła! Za tym wszystkim nie stoi jednak przeznaczenie, a... matematyka.
 • Mowa ciała zakochanej kobiety
  Stres budzą na ogół sytuacje nieznane, nowe i trudne do przewidzenia. Porcję niepewności, jaką może zafundować facetowi pierwsza randka, zmniejszy umiejętność rozpoznawania oznak zainteresowania płci przeciwnej. Mowa ciała to istotny składnik flirtu i uwodzenia kobiety. Zobacz galerię!
 • Zakochani
  Odnaleźć miłość na całe życie nie jest łatwo. Często angażujemy się w związki bez szans, przegapiamy miłość myśląc o byłych, a po 30. robimy się coraz mniej ufni. Są jednak szczęśliwcy, którzy tracą rozum dla drugiej osoby cztery, a nawet więcej razy w życiu.
 • Książę Harry
  Młodszy brat księcia Williama nie spotkał jeszcze kogoś takiego jak Kate Middleton. Książę Harry przyznał, że bardzo trudno znaleźć dziewczynę, która będzie w stanie zaakceptować reguły życia na królewskim dworze.