Arka Gdynia będzie walczyć z PZPN
13 października 2007Arka Gdynia będzie walczyć do końca w sprawie pozbawienia jej możliwości wywalczenia w tym sezonie Pucharu Polski. Jeżeli nie uda się rozegrać rewanżowego meczu z Wisłą Płock, który zaliczono jako walkower dla Nafciarzy, działacze gdyńskiego klubu będą żądali od PZPN wysokiego odszkodowania.