Dziennik Gazeta Prawna - Kontakt
Dziennik Gazeta Prawna - Sekretariat gp@infor.pl tel. (22) 530 40 40
Krzysztof Jedlak - Redaktor naczelny krzysztof.jedlak@infor.pl
Biuro obsługi klienta bok@infor.pl tel. (22) 212 07 30
Kontakt z redakcją internetową
Redakcja Dziennik.pl - Adres ogólny newsroom.online@dziennik.pl Ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa
Przemysław Średziński - Szef redakcji internetowej przemyslaw.sredzinski@infor.pl tel. (22) 530 40 29
Tomasz Sewastianowicz - Motoryzacja tomasz.sewastianowicz@infor.pl
Michał Ignasiewicz - Sport michal.ignasiewicz@infor.pl
Marcin Cichoński marcin.cichonski@infor.pl
Andrzej Mężyński - Newsroom, Technologie andrzej.mezynski@infor.pl
Anna Lewicka - Newsroom, Kultura anna.lewicka@infor.pl
Dorota Kalinowska - Newsroom, Nieruchomości, Podróże dorota.kalinowska@infor.pl
Marta Jarosz - Kobieta marta.jarosz@infor.pl
Anna Sobańda - Rozrywka anna.sobanda@infor.pl
Reklama
Dział reklamy internetowej INFOR Biznes
Katarzyna Jasińska-Szulc - Dyrektor Sprzedaży Online katarzyna.jasinska@infor.pl kom. 510 024 866