Boli? Na tym polega choroba. W polskich szpitalach nie uśmierza się cierpienia
25 maja 2017Boli? W końcu powinno, na tym polega choroba – tak uważa wielu polskich medyków. W efekcie w szpitalach nie leczy się bólu, co potwierdzają najnowsze wyniki kontroli NIK. A chorzy traktowani są nieludzko.