Pojechaliśmy do Iraku, bo nas oszukali?
12 października 2007Pojechaliśmy na wojnę do Iraku, bo Amerykanie oszukali nas, że Saddam Husajn ma broń masowej zagłady - wynika z wywiadu, jakiego były prezydent Aleksander Kwaśniewski udzielił niemieckiej gazecie "Der Tagesspiegel".