Premier obiecuje nam autostrady
12 października 2007Miały być drogi, a jest Kongres Drogowy. Właśnie na tej imprezie, odbywającej się na Politechnice Warszawskiej, premier Jarosław Kaczyński ogłosił, że rok 2006 jest najlepszym - od lat - rokiem dla polskich dróg. A autostrad wprawdzie nie ma, ale na pewno będą. Za 14 lat.