Pijany uderzył samochodem w policjantów
13 października 2007Pijany w sztok pirat drogowy rozbijał dziś na mazurskich drogach cudze auta. Trafił nawet swoim volkswagenem w radiowóz policyjny. Tylko cudem nikogo nie zabił. Niestety, uderzając w radiowóz, ciężko poranił dwóch policjantów.