Turystów w Tatrach będą śledzić kamery
13 października 2007Ukryte w krzakach elektroniczne detektory, które będą non stop "szukać" ludzi na szlakach. Gdy w ich zasięgu pojawi się turysta, urządzenia zapiszą ten fakt. Po co? By np. TOPR-owcy wiedzieli, ile osób weszło nielegalnie na zamknięty szlak.