Tysiące miejsc pracy powstaną na Dolnym Śląsku
12 października 2007Szukający pracy na Dolnym Śląsku będą mile zaskoczeni na Gwiazdkę. W Bolesławcu, Świdnicy i we Wrocławiu powstaną tysiące etatów. Jeszcze w tym roku budowę fabryk zaczną tam co najmniej trzy duże firmy. Mówi się, że chodzi o JVC, Sonel i Bosch.