Statoil: Daliśmy w łapę, by mieć irański gaz
12 października 2007Zarząd firmy Statoil przyznał się, że dał łapówkę irańskiemu ważniakowi, by dostać koncesję na wydobycie gazu w Iranie. Afera jest tym większa, że Zachód nie robi interesów z Iranem, bo oskarża go o wspieranie terroryzmu i budowę bomby atomowej.