Rząd szykuje bat na firmy telekomunikacyjne
12 października 2007Rząd chce bronić abonentów i wypowiada wojnę firmom telekomunikacyjnym. Telekomy mają płacić odszkodowania za brak połączeń, darmowo informować o cenach rozmów i pisać czytelne umowy - to tylko niektóre zapisy nowej ustawy telekomunikacyjnej.