Kilkaset tysięcy osób dostanie mniejsze emerytury
12 października 2007Przez niechlujstwo posłów kilkaset tysięcy osób może dostać o połowę niższą emeryturę niż im się należy. Chodzi m.in. o artystów, kolejarzy i nauczycieli, którzy przechodzą na emeryturę w 2008 roku. Politycy zapomnieli o nich, kiedy robili reformę emerytalną. Napisali niesprawiedliwą ustawę, która pozbawia ludzi kilkuset złotych miesięcznie. I to tylko dlatego, że urodzili się rok wcześniej niż inni emeryci.