Dziewczynka, która zasłabła w szkole, nie brała heroiny
13 października 2007Najpierw lekarze twierdzili, że przedawkowała heroinę. Jednak po dokładnym przebadaniu 12-letniej Marty z Warszawy stwierdzili, że to nie narkotyki spowodowały jej zasłabnięcie w szkole. Prawdopodobnie dziewczynka połknęła za dużo leków.