To będzie piękny koniec świata27 maja 2011 Zaprezentowana na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes "Melancholia" Larsa von Triera z pewnością nie wywoła takiego poruszenia, jak konferencja prasowa z udziałem reżysera i aktorów.
Rose McGowan: Lubię prowokować08 kwietnia 2011 Odważna kobieta deprymuje mężczyzn – mówi Rose McGowan, gwiazda festiwalu Off Plus Camera, który wystartował w Krakowie.
Scenograf "Gwiezdnych wojen": Szukając Świętego Graala05 kwietnia 2011 Miecz świetlny kosztował mnie 10 funtów i trochę wiary, że zadziała – mówi scenograf "Gwiezdnych wojen" Roger Christian, gość festiwalu Off Plus Camera.
Paweł Szajda: Aktorstwo... to jest hazard!18 marca 2011 Uwielbia Gajosa, ćwiczy polszczyznę, relaksuje się w Las Vegas. Paweł Szajda opowiada o sobie i roli młodego pianisty w filmie "Wygrany" Wiesława Saniewskiego
Nowa gwiazda Allena14 marca 2011 Kiedy tylko Allen zobaczył Lucy Punch na zdjęciach próbnych, wiedział, że tylko ona może zagrać Charmaine, rolę pisaną z myślą o Nicole Kidman.
Danny Trejo: Brzydalom się nie należy?30 listopada 2010 Przestępca, recydywista, bokser. W dzieciństwie uzależniony od kokainy. Dziś Danny Trejo jest wziętym aktorem, gra tytułową rolę w „Maczecie”.