Wisła podziękowała Adamowi Małyszowi
13 października 2007Mieszkańcy Wisły, ale też kibice sportowi z całej Polski, hucznie przywitali Adama Małysza w jego rodzinnym mieście. Sam mistrz zapowiedział, że w niedzielę otworzy w Wiśle galerię swoich trofeów. A jest się czym pochwalić.