Papież zapalił świeczkę w intencji pokoju
12 października 2007Ledwie zapad zmrok, gdy w oknie Pałacu Apostolskiego pojawił się papież Benedykt XVI. Wzorem Jana Pawła II zapalił świeczkę, symbolizującą pragnienie pokoju na świecie. Plac św. Piotra na kilka chwil spowiła ciemność, przez którą przebijało się światło płomienia.