Zmarł drugi żołnierz chory na sepsę
12 października 2007"Nie żyje drugi z żołnierzy zarażonych sepsą. Zmarł wczoraj rano w Warszawie w Wojskowym Instytucie Medycznym. Od kilku dni w stanie ciężkim leżał w szpitalu" - powiedział dziennikowi.pl rzecznik Sił Powietrznych major Wiesław Grzegorzewski.