Ukradli 150 ton torów kolejowych
12 października 2007Czterej złodzieje spod Wrocławia tak byli zajęci rozkręcaniem torów kolejowych, że nawet nie zauważyli, kiedy otoczyli ich policjanci. Wcześniej jednak ukradli już 150 ton torów i innych elementów, wartych 200 tysięcy złotych.