Walka na siekiery po meczu Jagiellonii Białystok
12 października 2007Na noże i pałki walczyli ze sobą bandyci, którzy wyszli w sobotę ze stadionu po meczu Jagiellonii w Białymstoku. W centrum z siekierą rzucili się nawet na policjanta. Przez kilka godzin grupa 30 ubranych na czarno mężczyzn w kominiarkach terroryzowała miasto.