Premier pozwala zdejmować rajstopy
13 października 2007Węgierski rząd pochylił się z troską nad pracownikami państwowych firm. Zauważył, że gotują się w ponad 30-stopniowych upałach i chce im ulżyć. Zezwolił na chodzenie w pracy bez rajstop i krawatów. Zwłaszcza że ma być jeszcze cieplej.