Policjanci ostrzelali pirata drogowego
13 października 2007Na jednej z głównych ulic w Tychach przerażeni przechodnie byli świadkami mrożącej krew w żyłach sceny. Policjanci strzelali do pirata drogowego, który chciał przejechać jednego z nich. Kierowca - prawdopodobnie złodziej auta - zdołał jednak uciec spod gradu kul.