Leśnicy będą niszczyć tamy bobrów
13 października 2007Co za dużo to niezdrowo. To powiedzenie sprawdza sie w przypadku bobrów na Podkarpaciu. Te sympatyczne skądinąd zwierzęta spiętrzając wodę podtapiają lasy. Leśnicy muszą teraz obniżać bobrze tamy.