Banki zabrały więcej, oddały więcej i znowu zabiorą
17 stycznia 2008Kołomyja z kartami Visa trwa. Co prawda, banki zwróciły już klientom niesłusznie pobrane pieniądze, ale okazało się, że często były to większe sumy niż zniknęły z kont. Banki będą więc znowu zabierać. Tym razem to, co nadpłaciły.