Zawisza: Możemy rządzić z PO, a także z PiS
05 listopada 2007Liga Prawicy Rzeczpospolitej może w przyszłym Sejmie współpracować z Prawem i Sprawiedliwością, jak i Platformą Obywatelską - zapowiedział Artur Zawisza. Zdaniem posła tylko obecność LPR w Sejmie daje szanse na stworzenie koalicji centrowo-prawicowej bez udziału postkomunistów.