Uwaga, na weselu jest bomba!
13 października 2007Na wyjątkowo głupi pomysł wpadł 56-letni mieszkaniec Legnicy. Nie dostał zaproszenia na wesele, więc postanowił zepsuć zabawę innym biesiadnikom. Zaalarmował policję, że w restauracji, w której bawią się goście weselni, jest bomba. Był wtedy bardzo pijany.