Anna Religa: Boję się, że mąż za szybko wróci do pracy
13 października 2007"Trochę leży, trochę odpoczywa, trochę chodzi" - tak Anna Wajszczuk-Religa, żona operowanego ministra zdrowia, opisuje pierwsze chwile po powrocie męża do domu. Minister po operacji wycięcia nowotworu z lewego płuca wyszedł dziś rano ze szpitala. Do pracy wróci najwcześniej w lipcu. "Ma zwolnienie do 29 czerwca" - ujawnia dziennikowi.pl żona ministra.