"Ranczo" znów w TVP
05 lutego 2008Wójt i pleban znów będą się spierać na ekranie. W marcu wystartuje trzecia seria „Rancza”. To niekwestionowany zwycięzca niedzielnej walki o widza w zeszłym roku. Dużo słabiej radzi sobie jego kinowa wersja. Dlaczego? Bo miłośnicy Wilkowyj wolą perypetie swoich bohaterów oglądać w domowym zaciszu.