W firmie Caban notorycznie łamano przepisy
13 października 2007Niszczone dokumenty, kierowcy pracujący ponad normę - to smutne wyniki kontroli Inspektoratu Transportu Drogowego w firmie Caban, do której należał autokar roztrzaskany pod Grenoble. Przewoźnicy uważają, że w Polsce opłaca się być nieuczciwym - alarmują kontrolerzy.