Polonia ruszyła z pomocą ofiarom katastrofy
13 października 2007Nie stali z boku, gdy ich rodacy ucierpieli w tragedii. Francuska Polonia od razu ruszyła do szpitali, by pomóc poszkodowanym. "Studenci, emeryci i bezrobotni - zwykli Polacy - zgłosili się, by zaoferować pomoc" - czytamy w "Le Monde".