Abonament RTV nie wzrośnie
13 października 2007Abonament radiowo-telewizyjny w przyszłym roku nie wzrośnie. Za radio dalej będziemy płacić 5,30 zł, a za radio i telewizor 17 zł miesięcznie. Podwyżki nie będzie, bo coraz mniej Polaków uchyla się od płacenia - stwierdziła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.