Dolny Śląsk podtopiony
13 października 2007"Myśleliśmy, że ta noc nigdy się nie skończy. Modliliśmy się, by woda przestała już szumieć. Podmyło nas nad ranem" - opowiadają "Faktowi" zrozpaczeni mieszkańcy Dolnego Śląska. Tysiące ludzi przez całą noc zmagało się z żywiołem. Ratowali swoje domy, dobytek. Niektórym pozostała tylko ucieczka.